UNO!™ Icon

UNO!™

419K203 MB4.24
Güvenli Uygulama
Indir

UNO!™ açıklaması

Play the world’s number one card game like never before. UNO!™ has all-new rules, tournaments, adventures and so much more! At home or on the move, jump into games instantly. Whether an UNO!™ veteran or completely new, take on challenges and reap the rewards. UNO!™ is the ultimate competitive family-friendly card game.
- Play classic UNO!™ or use tons of popular house rules!
- Connect anytime, anywhere with friends from around the world!
- Two heads are better than one in 2v2 mode. Use teamwork to win together.
- Compete in tournaments. Win rewards. Climb the leaderboards!
- Go on an adventure in the UNO!™ Universe.
FEATURES
The Classic Game at Your Fingertips
Play the game you know and love in UNO!™ Classic Mode. Or let us recommend the game mode that suits you with Quick Start. Play instantly anytime!

Buddy Up
Work together with your friends in 2v2 Mode. It’s a totally unique way to play with teamwork and more strategy. You win when either you or your partner plays the last card!

Rule Your Room
Get your friends together in the Fun Room and set up a game with your favorite house rules! Play the new “Discard All” card to completely remove one color from your hand. Or use the popular “7-0” house rule to swap hands with someone else. Turn up the pressure with the “Stacking” rule and watch your friends pile cards onto one hapless player!

Go big or go home. Go WILD.
This no-holds-barred mode is the ultimate UNO!™ challenge. House rules on, two deck play and winnings up to 80 times what you put in! But beware, in this wild scenario, you win big or go home empty handed! Are you up for the challenge?

Tournaments
Climb the ladder and prove your skill in regular tournaments. Keep winning to take the fast route to victory and win prizes.

Journey the UNO!™ Universe
Discover new places, meet new characters, and collect unique rewards. The UNO!™ Universe is an exciting adventure around the world. Follow the story as each chapter unfolds.

Connect, Chat, Yell UNO!™
Easily connect with friends, send voice messages to the other players during a match, or yell UNO into your device when you’re about to win. Make a strategy with your partner in 2v2 mode or cheer on your friends as a spectator!
Daha önce hiç olmadığı gibi, dünyanın bir numaralı kart oyununu oynayın. UNO! ™ 'nın tamamen yeni kuralları, turnuvaları, maceraları ve çok daha fazlası var! Evde veya hareket halindeyken, anında oyunlara atlayın. Bir UNO! ™ usta veya tamamen yeni olsun, zorlukları üstlenin ve ödülleri toplayın. UNO! ™ aile içi kartlarda en üst düzey rekabet oyunudur.
- Klasik UNO! ™ oynayın ya da tonlarca popüler ev kuralı kullanın!
- Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bağlanın!
- İki kafa 2v2 modunda bir kafadan daha iyidir. Birlikte kazanmak için takım çalışmasını kullanın.
- Turnuvalarda yarışın. Ödülleri kazanın. Liderler tırmanmaya!
- UNO! ™ Universe'da bir maceraya gidin.
ÖZELLİKLER
Parmaklarınızın ucunda Klasik Oyun
Bildiğiniz ve sevdiğiniz oyunu UNO! ™ Classic Mode'da oynayın. Veya size Hızlı Başlangıç ​​ile size uyan oyun modunu önerelim. İstediğiniz zaman anında oynayın!

Buddy Up
2v2 Modunda arkadaşlarınızla birlikte çalışın. Takım çalışması ve daha fazla strateji ile oynamanın tamamen benzersiz bir yolu. Siz veya eşiniz son kartı oynadığında kazanırsınız!

Odanızı Yönetin
Arkadaşlarınızı Eğlence Odasında bir araya getirin ve en sevdiğiniz ev kuralları ile bir oyun kurun! Bir rengi elinizden tamamen çıkarmak için yeni "Tümünü Sil" kartını oynatın. Veya popüler “7-0” ev kuralını başkasıyla el değiştirmek için kullanın. “İstifleme” kuralıyla baskıyı artırın ve arkadaşlarınızın kartlarını tek bir değersiz oyuncuya kazıklarını izleyin!

Ya büyük oyna ya da hiç oynama. Vahşileş.
Bu sınırsız çubuk modu, nihai UNO! ™ mücadelesidir. Ev kuralları, iki güverte oyunu ve kazandıklarınızın 80 katına kadar kazanın! Ama dikkat et, bu vahşi senaryoda, büyük kazanırsın ya da eve boş elini verirsin! Meydan okumaya hazır mısın?

Turnuvalar
Merdivene tırman ve normal turnuvalarda yeteneklerini kanıtla. Hızlı rotayı zaferle kazanmak ve ödüller kazanmak için kazanmaya devam edin.

UNO! ™ Evrenine Yolculuk
Yeni yerler keşfedin, yeni karakterlerle tanışın ve benzersiz ödüller kazanın. UNO! ™ Universe dünya çapında heyecan verici bir maceradır. Her bölüm açıldığında hikayeyi izleyin.

Bağlan, Sohbet Et, Yell UNO! ™
Arkadaşlarınızla kolayca bağlantı kurun, bir maç sırasında diğer oyunculara sesli mesaj gönderin veya kazanmak üzereyken UNO'yu cihazınıza bağlayın. Eşinizle 2v2 modunda bir strateji yapın veya izleyici olarak arkadaşlarınıza tezahürat edin!

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.24
0
5
61
4
6
3
5
2
3
1
10

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

UNO!™ uygulamasına benzer uygulamalar

UNO!™ - APK Bilgisi

APK sürümü
1.6.3642
Android uyumluluğu
Android 4.4 - 4.4.4+ (KitKat)
Geliştirici
Mattel163 Limited